Ładna Huta Szkła


Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu internetowego www.ladnaglass.com


Please visit our new webshop www.ecoglassworks.comWłaściciele Huty Szkła "ŁADNA"

X
Handmade from 100% recycled eco-glass
Usługi

PIASKOWANIE

Oferujemy piaskowanie całościowe lub częściowe w dowolnym rozmiarze. Istnieje możliwość umieszczenia dowolnego wzoru zaproponowanego przez Klienta.

MALOWANIE

Oferujemy malowanie maszynowe i ręczne. Malowanie maszynowe może odbywać się farbami transparentnymi lub kryjącymi. Szkło może być pokryte farbą na całej powierzchni lub częściowo. W przypadku malowania ręcznego wykonujemy dowolne motywy zaproponowane przez klienta (kwiaty, krajobrazy, motywy okolicznościowe i inne).

SITODRUK

W ofercie posiadamy zdobienie szkła metodą sitodruku pośredniego (zdobienie kalką ceramiczną) i bezpośredniego, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i wydajnych sitodrukarek.

TWORZENIE ARANŻACJI W SZKLE

Na życzenie Klienta tworzymy dowolne aranżacje w szkle wykorzystując kolorowe granulaty dekoracyjne takie jak piasek, żwir, kamień, drewno, kruszywo szklane i inne.

PAKOWANIE SZKŁA W SEPCJALNE KARTONY

Dzięki licznym i długoletnim kontaktom w branży papierniczej jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie każdy karton dostępny na rynku. Oferujemy kartony z tektury litej, trójwarstwowej, pięciowarstwowej, białej, szarej, pudła zwykłe z wykrojnika, tacki i nadruki flexo oraz offsetowe.

created by Duonet HOME O FIRMIE OFERTA USŁUGI SKLEP INTERNETOWY KONTAKT